16 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

AK Partili İbrahim Hasgür: CHP artık isim değiştirmeli! - 14:55

Hasgür, CHP'nin artık Atatürk'ün kurduğu bir parti olmaktan çıktığını, isim değiştirme zamanlarının geldiğini söyledi.


AK Parti İzmir Milletvekili İbrahim Hasgür, CHP'nin artık Atatürk'ün kurduğu bir parti olmaktan çıktığını, isim değiştirme zamanlarının geldiğini söyledi.
Ergenekon davasında gözaltına alınıp serbest bırakılan Oda TV muhabiri İklim Bayraktar'ın açıklamalarıyla zor duruma düştüğünü hatırlatan Milletvekili Hasgür, "Bir görüntü üzerine genel başkan değiştirdiler ancak CHP'nin içindeki ahlâksızlık iddiaları bir türlü son bulmuyor. CHP'ye zarar vermemek için elinden geleni yaptığını söyleyen bayan muhabirin, konuşmalarının dinlemeye takılması sonucu ortaya çıkan taciz söylentileri, Atatürk'ün partisi olma iddiasında olan CHP'nin nerelere geldiğini gösteriyor. Artık Atatürk'ün kurduğu parti değildir. Bence isim değiştirmelerinin zamanı gelmiştir. Atatürk isminin arkasına sığınarak, bu ismi kullanarak yaptıkları rezaletlere son vermeliler." dedi.
CHP'nin genel seçim için yaptığı temelsiz vaatlerle halkı kandırabileceğini düşündüğüne dikkat çeken İbrahim Hasgür, gazeteci olmanın kanunsuz işler yapmanın önünü açmadığını, kim olursa olsun hesabını ödeyeceğini vurguladı. Hasgür, "CHP, kendi tutarsızlığının ve ahlâksız ilişkilerinin cezasını çekmektedir. En büyük cezayı da 12 Haziran'daki genel seçimde çekecektir." şeklinde konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA