19 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Ali Aşlık: Partiler laf değil, iş üretmelidir - 12:29

AK Parti İzmir 1. bölge milletvekili adayı Ali Aşlık, diğer partilerin İzmir için herhangi bir projesi olmadığını iddia ederek, "Seçim çalışmalarında bile proje yapacaklarını söylemiyorlar.
AK Parti İzmir 1. bölge milletvekili adayı Ali Aşlık, diğer partilerin İzmir için herhangi bir projesi olmadığını iddia ederek, "Seçim çalışmalarında bile proje yapacaklarını söylemiyorlar. Laf kalabalığıyla günü kurtarmaya çalışıyorlar. Üreteceğiniz hizmetleri anlatın." dedi.
AK Parti adayları Aşlık ve Doğan Bayram, Seferihisar ilçesinde sanayi esnafını ve mahalle muhtarlarını ziyaret etti. Çamtepe ve Gödence'de kahvehane toplantıları düzenleyen Aşlık, AK Parti olarak genel seçimin ardından İzmir için önemli projeleri olduğunu belirterek, diğer partilerinse sadece ideolojik söylemlerle oy toplamaya çalıştığını öne sürdü. AK Parti'nin, seçim beyannamesinde İstanbul ve Ankara için bir sayfa yer ayırırken İzmir için üç sayfa hazırladığını vurgulayarak, "Turizm, sağlık, ulaşım, deniz ticareti gibi konularda İzmir için çok büyük projelerimiç var. Bunu da seçim beyannamemizde altına imzamızı atarak garanti altına aldık. Diğer partiler de seçim beyannamesini koysun ortaya. İzmir için tek bir projeleri bile yok; 10 yıl önce verdikleri metro sözünü bile tutabilmiş değiller. Plansız programsız başlatılan ve bir türlü bitirilemeyen metro çalışması yüzünden esnaf ciddi sıkıntılar yaşıyor, onlarca kepenk kapandı. kapanmaya da devam ediyor." şeklinde konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA