24 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Badak: Diğer partilerin ileri düşünceleri AK Parti'de toplandı - 12:47

AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, diğer siyasi partilerdeki ileri düşüncelerin AK Parti'de toplandığını söyledi.
AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, diğer siyasi partilerdeki ileri düşüncelerin AK Parti'de toplandığını söyledi. Muhalefet partilerde eski statükocuların kaldığını belirten Badak, "Şimdi ne yapsak da içimizden bir ilerici düşünce çıkarsak' diyorlar ama birbirlerini şu anda tepeden basmak, aşağıdan çekmekle meşguller." dedi.
Seçim çalışmaları kapsamında İbradı ve Akseki ilçeleri ile köylerini ziyaret eden Badak, CHP Akseki İlçe Başkanı Önder Çalık ile bir süre sohbet etti.
AK Parti Antalya Milletvekili ve adayı Badak, CHP ve geçmişte iktidar olmuş diğer partilerle ilgili açıklamalarda bulundu. Siyasi partilerin önceden iktidara geldiklerinde kendi içlerindeki muhafazakârlar ile ilerici düşünce sahipleri arasında bizim dediğimiz olsun gibi iç çekişmeler yaşadığını belirtti.
Dönemin başbakanları Tansu Çiller, Bülent Ecevit, Necmettin Erbakan ile Alparslan Türkeş'in bunlardan sadece bir kısmını yapabildiğini kaydeden Badak, kalanların bürokrasi ve hantal yargı tarafından engellediğini söyledi.
AK Parti'nin 2001-2002 öncesi siyasi partilerinin ileri düşüncelerinin hepsini toparlayıp, vizyon haline getirerek uygulamaya koyduğunu vurgulayan Badak, "Vatandaşımızın yüzde 50'si bu gelişimin arkasında. Diğer partilerde ise artık eski statükocular kalıverdi. Bugün muhalefetin çektiği sıkıntı bu, hepsi statükocu. İçlerinde ilerici, gelişmeci kalmadı. Şimdi de birbirlerini yiyorlar. Ne yapsak da içimizden bir ilerici düşünce çıkarsak diyorlar ama birbirlerini şu anda tepeden basmak, aşağıdan çekmekle meşguller." şeklinde konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!



Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA