22 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Devlet Bahçeli kimin nikah şahitliği yaptı?

Devlet Bahçeli, Turgay Baştuğ ve Pınar Elitok'un düğüne katılarak nikah şahitliği yaptı.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kırıkkale'de eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Turgay Baştuğ ve Pınar Elitok'un düğüne katılarak nikah şahitliği yaptı. Nikah öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan Bahçeli, Başbakan Erdoğan'ın AK Parti Gurup toplantısında MHP'ye teşekkür ettiğini duymadığını söyledi.

Devlet Bahçeli, Kırıkkale'ye gelişinde ilk olarak MHP İl Başkanı Seyit Ahmet Göçer ve partililer tarafından Köseler Petrol'de karşılandı. Buradan hareket eden konvoy, Hürriyet Caddesi üzerinden şehre girdi. Bahçeli, aynı cadde üzerinde bulunan MHP İl Binası önünde kalabalık partili grup tarafından karşılandı. Bahçeli, partililerle tek tek el sıkıştı.

İl binasında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Bahçeli, Başbakan Erdoğan'ın AK Parti gurup toplantısında MHP'ye teşekkür ettiğini duymadığını söyledi. Bahçeli, Kırıkkale'nin MHP'nin yeniden kalesi olması için aralıksız olarak çalışacaklarını sözünü verdi.

İl binasında basına kapalı görüşmenin ardından Bahçeli, eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Turgay Baştuğ ve Pınar Elitok'un Makina Kimya ve Kimya Endüstrisi Salonu'nda düzenlenen düğüne katılarak nikah şahidi oldu. Çiftin nikahını Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz kıydı. Baştuğ çiftine ömür boyu mutluluklar dileyen Bahçeli, evlilik cüzdanını geline teslim etti.

Bahçeli'ye Kırıkkale ziyaretinde Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz, Genel Başkan Yardımcısı İsmet Büyükataman, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz ve eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş eşlik etti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA