19 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Bahçeli: Ya kardeşlik diyeceğiz ya da kalleşliklere göz yumacağız

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İmralı görüşmelerini sert sözlerle eleştirdi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İmralı görüşmelerini sert sözlerle eleştirdi. Bahçeli, "Ya bütünlük diyeceğiz ya da büküleceğiz. Ya kardeşlik diyeceğiz ya da kalleşliklere göz yumacağız." dedi.

        Partisinin Meclis grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, sözlerinin başında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ı rahmetle andı. Parti olarak Kızılcahamam'daki kampta yapılan istişare toplantısı hakkında bilgi veren Bahçeli, toplantıda iç ve dış gelişmelerin değerlendirildiğini ifade etti.

        AK Parti'nin bir zaman kaybı ve israf olduğunu savunan Bahçeli, bundan sonra seçeneklerin azaldığını ve ikiye düştüğünü ifade etti. AK Parti iktidarının ısrarla, Türkiye'yi yönetmek yerine yerle bir etmeye, milleti huzura erdirmek yerine yok etmeye çabaladığını öne süren Bahçeli, "Ya yurdum diyeceğiz ya da yutulacağız. Ya bütünlük diyeceğiz ya da büküleceğiz. Ya kardeşlik diyeceğiz ya da kalleşliklere göz yumacağız. Ya milliyetçilik diyeceğiz ya da mihnete razı geleceğiz. Ve elbette ya herkesle birlikte var olacağız ya da vampirlere yem olacağız. Bize göre başka alternatif kalmamıştır." ifadelerini kullandı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA