22 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Bakan Arınç: Türkiye'yi yeniden büyük ve güçlü hale getirmeye çalışıyoruz - 17:49

Mesire alanı, halı saha ve belde ormanı, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç tarafından açıldı.


Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde Özel İdare tarafından yaptırılan çok amaçlı salon, hayırsever Mithat Gökkaya'nın yaptırdığı anasınıfıyla Gökçeköy Belediyesi tarafından yaptırılan mesire alanı, halı saha ve belde ormanı, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç tarafından açıldı. Törene Manisa milletvekilleri Recai Berber ve İsmail Güler, Vali Celalettin Güvenç, Saruhanlı Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, ilçe belde belediye başkanları, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Gökçeköy İlköğretim Okulu öğrencilerinin halk oyunlarıyla başlayan törende konuşan Bakan Arınç, ''Her şeyden önce gösterdiğiniz bu güzel evsahipliğine, misafirperverliğe, dostluğa ve kardeşliğe teşekkür ediyorum. Güzel hizmetler yapılıyor, kaymakamlarımız koşuyor, valilerimiz koşuyor. Cumhuriyet tarihinin en büyük projesi KÖYDES'i bu dönemde yaptık. Bütün köylerimizin yollarını iki defa asfaltladık, her köye su getirdik. Kavga dövüşleri bitirdik, herkes hakkına hukukuna razı olacak noktaya geldi. En güzel okulları yaptık, sağlıkta da çok iyiyiz, aile hekimliği başladı. Milletimiz bize verecek, biz de milletimize dağıtacağız. Kayıp kaçak yok, hile yok hurda yok, yolsuzluk yok. Milletimiz hizmetlerin en güzeline layık. Bugüne kadar ihmal ettiler, yüzünüze bakmadılar, alınteri vergileri birilerinin ceplerine koydular. Biz bütün hortumları kestik. milletten aldığımızı milletin eline veriyoruz. Türkiye'nin her yerine uçakla gitmek mümkün hale geldi." dedi.
Milletin nankör olmadığını, çalışılırsa ve millet de beğenirse işlerin olduğunu belirten Arınç, şunları söyledi: "Başarısız olursak, millet bize oy vermez. Bu gönül işidir; biz milletin önce gönlünü kazandık, şimdi de oylarını kazanıyoruz. Yanlış yaparsak, millete hizmet etmekten başımızı döndürürsek mahçup oluruz. Çok çalışıyoruz, çok çalışacağız. Başkaları geçmişte yatıp uyur, seçim zamanı gelir, iki yalan söyler, oy almaya kalkardı. Benim sabah akşamım yok, Başbakan'ın günde iki saat uykusu yok. Türkiye'yi yeniden büyük ve güçlü hale getirmeye çalışıyoruz."
Konuşmaların ardından çocuklara çeşitli oyuncaklar veren Bakan Bülent Arınç, öğretmenlerine de teşekkür etti ve törene katılanlarla vedalaşıp Akhisar ilçesine hareket etti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA