21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Bakan Çelik: Çetelerin temizlenmesi için bir dönem daha iktidarı istiyoruz - 20:00

Devlet Bakanı Faruk Çelik, demokrasi ve halkın iktidarına karşı gelmek için çeşitli yerlerde çöreklenmiş kişilerin temizlenmesi için bir dönem daha halktan iktidarı istediklerini söyledi.
Devlet Bakanı Faruk Çelik, demokrasi ve halkın iktidarına karşı gelmek için çeşitli yerlerde çöreklenmiş kişilerin temizlenmesi için bir dönem daha halktan iktidarı istediklerini söyledi.
Kendisinin bakan olarak her ay 3 gün Şanlıurfa'ya geleceğini, Şanlıurfa Milletvekillerinin ise her 15 günde bir seçim bölgelerini ziyaret edeceklerini dile getiren Bakan Çelik, milletin isteklerini sigara paketlerinin üzerine yazıp ardından paketi atan politikacılardan olmadıklarını söyledi. Geçmiş dönemdeki politikacıların yaptıklarını değil günümüzde halka hizmeti kendine rehber eden siyasetçi olacaklarını ifade etti. Viranşehir'in Elbeğendi ve Eyup Nebi köylerini ziyaret ederek köylünün sorunlarını yerinde gören Bakan Faruk Çelik, köylülere yaptığı konuşmada Başbakanıyla, bakanıyla, milletvekili ile geleceğin Türkiyesini inşa etmek için yola çıktıklarını söyledi. Şanlıurfa'nın bölgenin model bir kendi olması için 4 yılda 400 proje gerçekleştirmek için çalışma yaptıklarını kaydetti.

"BURAYA İKİ MİSLİ PARA GELİYOR, NEREDE BU PARALAR?"
Bakan Çelik, "Şanlıurfa bir ülkeyi kalkındıracak seviyede bereketli topraklara sahiptir. Bizler bu yönetimi sağlamak için durmadan çalışacağız. Şanlıurfa bir çok ile gelmediği kadar 220 milyon lira gelmesine rağmen bu para ile çözülmüş olması gereken sorunların çözülmediğini görüyoruz. Bu paraları nereye gitmiş ve kimler tarafından iç edilmiş bunun hesabını soruyoruz ve soracağız. Bu millete adeta zulmeden siyasetçilerin dönemini artık unutun. Onların söyleyecekleri bir kelime yok bu yolu gördükten sonra. Türkiye'nin hiçbir yerinde böyle bir yol yoktur. Gelin Bursa'yı gezin böyle bir köy yoluna bulabilecek misiniz? Buraya iki misli fazla para geliyor. Nerede bu paralar? Demek ki bir yerde bir sıkıntı var. Onu bulacağız ve hizmet ekibi görevini yapacaktır."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA