20 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Bakan Gönül, Özel Bilge'nin başarılı öğrencilerini altınla ödüllendirdi - 16:38

Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde Özel Bilge İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti.
Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde Özel Bilge İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti. Gönül, öğrencilerin başarılarının devamını diledi. Öğrenciler tarafından karşılanan Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, 7. Uluslararası Bilişim Olimpiyatları (EBİKO)'da dünya dördüncüsü olan proje hakkında mansiyon ödülü sahibi Almira Görgülü ve Neziha Zeynep Orçan'dan bilgi aldı. Program sonunda Bakan Vecdi Gönül öğrencilere teşekkür ederek çeyrek altın ve kitap hediye etti.
    Elde ettikleri başarılarla ilgili Bakan Gönül'e bilgi veren Okul Müdürü Medeni Altan şunları söyledi: "8. dönem mezunlarını vereceğimiz bu dönemde başarımız orta öğretim sınavlarında yüzde 95'lik bir başarı göstermiştir. 2004 yılında Sosyal Bilimler Olimpiyatları'nda Türkiye birinciliği, 2006 yılında öğretmenler günü ile alakalı şiirde Antalya birinciliği, 2008 yılı 8. sınıflar OKS'de Antalya birinciliği, 2010 yılı 6 ve 7. sınıflarda Antalya yedinciliği ve 42 ülkeden katılan 7 bin 150 proje arasından Ankara'daki finallere katılmaya hak kazandık. 15 Mayıs finallerinde ise dünya dördüncüsü olarak Gazipaşa'ya döndük. Kaymakamımız Muhittin Pamuk, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Aktaş ve bu işlerde büyük emeği olan öğretmenlerimiz ile bu başarıları elde ettik."
Ziyarette Bakan Vecdi Gönül'e Kaymakam Muhittin Pamuk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aktaş, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, İlçe Başkanı M. Bahattin Akşit ve partiler eşlik etti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA