22 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

CHP, 29 Ekim resepsiyonuna katılmayacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, partisinin Çankaşa Köşkü'ndeki 29 Ekim resepsiyonuna katılmayacağını açıkladı.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, partisinin Çankaşa Köşkü'ndeki 29 Ekim resepsiyonuna katılmayacağını açıkladı.

Bir televizyon programına konuşan Gürsel Tekin, 29 Ekim'de Köşk'te verilecek Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna katılıp katılmayacaklarına ilişkin olarak, "Konu mankeni değiliz, resepsiyona katılmayacağız." ifadelerini kullandı.

Öte yandan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bayramın birinci günü Silivri'de Ergenekon davasının tutuklu sanıkları ve CHP milletvekilleri Mustafa Balbay ile Mehmet Haberal ile bayramlaşacak. 26 Ekim 2012 Cuma günü saat 13.00-15.00 arası CHP Genel Merkezi'nde örgütle bayramlaşılacak ve aynı gün 7 siyasi parti ziyaret edilecek. 7 parti de Genel Merkez'de ağırlanacak.

CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil'in verdiği bilgiye göre, siyasi partilerin temsilcilerini CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Doğan ve Parti Meclisi (PM) üyesi Seyhan Erdoğdu konuk edecek. Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, PM üyeleri Umut Akdoğan ile M.Gül Çiftçi de siyasi partileri ziyaret edecek. CHP'nin siyasi parti ziyaretleri AK Parti ile başlayacak ve Büyük Birlik Partisi (BBP) ile sona erecek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA