21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Çiçek ve Gökçek, Keresteciler Sanayi Sitesi'nde dert dinledi - 16:45

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Ankara Milletvekili Salih Kapusuz ve Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Keresteciler Sanayi Sitesi esnafının sorunlarını dinledi.
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Ankara Milletvekili Salih Kapusuz ve Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Keresteciler Sanayi Sitesi esnafının sorunlarını dinledi.
    Çiçek, Kapusuz ve Gökçek, site yönetimi tarafından inşa edilen, çevre düzenlemesi ise Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Sarayköy Keresteciler Cami'nin açılışına da katıldı.    Caminin açılışında konuşan Bakan Çiçek, camilerin sıradan mekanlar olmadığını belirterek, "Bu güzel eserin Ankara'ya, ilçemize, beldemize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi. Bakan Çiçek, camilerin sadece ibadet edilen yerler değil, halka açık üniversiteler ve kültürümüzde çok önemli yerler olduğunu belirtti.
    Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise caminin yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederek, "Özellikle bu sanayi sitesindeki esnaf kardeşlerimizin kazançları bol olsun, açık olsun, her şey gönüllerince olsun, hayırlı uğurlu olsun." şeklinde konuştu.
    Ankara Keresteciler Derneği Başkanı Nazım Ercan, Keresteciler Sanayi Sitesi'nin otoyolla bağlantı ve İstanbul yolu girişi konularındaki sıkıntılarını ifade etti. Başkan Gökçek, "Hiç merak etmeyin Bakanımız Cemil Çiçek ile beraber otoban sıkıntınızı da en kısa sürede çözeceğiz inşallah." cevabını verdi.
Geniş avlusu ve modern mimarisiyle dikkat çeken Sarayköy Keresteciler Cami'nin çevre düzenlemeleri ve yan tarafında yer alan 5 bin metrekarelik parkı Büyükşehir Belediyesi tarafından yapıldı. Büyükşehir Belediyesi ayrıca parkın bahçesine kamelyalar ile birlikte 8 bin adet ağaç ve çalı da dikti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA