23 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Hazim Sesli aday adaylığı için AK Parti Uşak İl Teşkilatı'na başvurdu - 16:23

Milletvekili aday adaylığı için görevlerinden istifa eden Uşak Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanı Hazim Sesli, Uşak eski İl Çevre ve Orman Müdürü Ramazan Toker ile çocuk hastalıkları uzmanı Dr. İsmail Hazır, AK Parti İl Başkanlığı'na resmî müracaatta bu
Milletvekili aday adaylığı için görevlerinden istifa eden Uşak Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanı Hazim Sesli, Uşak eski İl Çevre ve Orman Müdürü Ramazan Toker ile çocuk hastalıkları uzmanı Dr. İsmail Hazır, AK Parti İl Başkanlığı'na resmî müracaatta bulundu.
Başvuru dosyalarını kabul eden AK Parti İl Başkanı Mehmet Gün, "24. dönem milletvekili aday adayı süreci başlamış durumda. Aday adaylarımızın bir kısmını tanıtmak için birlikteyiz. Dosyalarını veren arkadaşlarımıza başarılar diliyorum." dedi. Müracaat süresinin 14 Mart 2011 mesai saati sonuna kadar devam edeceğini kaydeden Gün, "Genel merkez tarafından belirlenen bir takvimi uyguluyoruz. 20 Mart'ta teşkilatlarda temayül yoklaması olacak. Kamuoyu araştırması yapıldıktan sonra genel merkezden görevlendirilen milletvekillerimizle birlikte aday adaylarımızdan aday olanlar belirlenecek ve listeler 11 Nisan'da YSK'ye teslim edilecek." şeklinde konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA