16 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Milletvekilliği için istifa eden Osman Güzelgöz, sağlık muhabirlerine veda yemeği verdi - 10:59

Sağlık Bakanlığı İletişim Koordinatörlüğü'nden milletvekilliği aday adaylığı için istifa eden Osman Güzelgöz, sağlık muhabirlerine veda yemeği verdi.
Sağlık Bakanlığı İletişim Koordinatörlüğü'nden milletvekilliği aday adaylığı için istifa eden Osman Güzelgöz, sağlık muhabirlerine veda yemeği verdi. Güzelgöz, "Türkiye'nin en riskli alanlarından sağlığı sizinle birlikte en az riskle tamamlamaya çalıştık." dedi.
    12 Haziran 2011 seçimleri için görevinden istifa eden Güzelgöz, basın yayın kuruluşlarının sağlık haberlerini yapan muhabirleriyle bir araya geldi. Sağlıkta dönüşümün Türkiye'nin en önemli reformlarından biri olduğunun altını çizen Güzelgöz, 8 yıl boyunca bu dönüşüme iletişim, haber alanlarında şahitlik ettiklerini dile getirdi. Milletvekilliği seçimleri için Şanlıurfa'dan AK Parti aday adayı olduğunu kaydeden Güzelgöz, 11 Nisan 2011 tarihinde aday listeleri açıklanana kadar çalışmalarını aday adaylığı sürecinde yürüteceğini dile getirdi. Güzelgöz, 8 yıldır birlikte çalıştığı sağlık muhabirlerine de teşekkür etti. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA