21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Nevşehir Belediye Başkanı Ünver'den Gör-Bir Derneği'ne bina sözü - 17:03

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği (Gör-Bir)'ne tam donanımlı hizmet binası yapma sözü verdi.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği (Gör-Bir)'ne tam donanımlı hizmet binası yapma sözü verdi.
    AK Parti milletvekili adayları Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ile Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, seçim çalışmaları kapsamında Gör- Bir Derneği'ni ziyaret etti. AK Parti heyeti, Başkan Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Hafız Mahmut Kemikkıran tarafından karşılandı. Ziyaret sonunda göremeyenlerden oluşan koro tarafından yöreye ait türküler seslendirildi. Özellikle Ürgüp ilçesinin ünlü türküsü "Şen Olasın Ürgüp" bütün heyet tarafından birlikte söylendi.
    Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver güzel bir hizmet binası hediye edeceklerini açıklarken Dernek Başkanı Erol Mutlu ise Genel Merkezde aldıkları karar doğrultusunda tüm üyelerinin AK Parti'ye çalışacaklarını söyledi.
Mutlu, ilde 3 vekili birden çıkarması için üzerlerine düşen olursa yerine getirmeye hazır olduklarını da belirtti. Bunun üzerine birinci sıra adayı Ahmet Erdal Feralan, "Artık bunun üzerine söz söylemeye gerek kalmadı. Teşekkür ediyoruz." dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA