24 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Tekelioğlu: Muhalefetin projeleri hesaba kitaba uymuyor - 12:41

AK Parti milletvekili ve İzmir 1. bölge milletvekili adayı Mehmet Tekelioğlu, Türkiye'de şimdiye kadar görülmemiş bir sosyal devlet anlayışı getirdiklerini söyledi.
AK Parti milletvekili ve İzmir 1. bölge milletvekili adayı Mehmet Tekelioğlu, Türkiye'de şimdiye kadar görülmemiş bir sosyal devlet anlayışı getirdiklerini söyledi. AK Parti Buca İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen kahvehane toplantılarına katılan Tekelioğlu, sosyal devlet kapsamındaki yardımları anlattı.
Dar gelirli ve sosyal güvenceden yoksun vatandaşların durumunu iyileştirmek amacıyla yardım kapılarını ardına kadar açtıklarını belirten Tekelioğlu, bunları yaparken, "Sadaka devleti kuruyorlar" yakıştırmasında bulunanların, şimdi tutarsız bir şekilde vatandaşları parala kandırmaya çalıştığına dikkat çekti.
AK Parti'nin geliştirdiği sosyal devlet anlayışına diğer partilerin de katılmasını sevindirici bulduğunu ifade eden Mehmet Tekelioğlu, yapamayacaklarını vaat etmediklerini söyledi. Tekelioğlu, "Kendinde iktidar şansı görmeyen partiler, plan ve projelerini sağlam temellere yerleştirmeden bol keseden atabilir. Bizim istediğimizse ülkemizi büyütmek için durmadan çalışmak ve çabalamak. Bu çalışmanın getireceği katkı okullarımızın, hastanelerimizin, yollarımızın daha güzel olması, böylece yaşam kalitemizin artması olacaktır." şeklinde konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA