19 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Ula Belediye Başkanı Şenkal DP'den istifa etti - 16:32

Muğla'nın Ula ilçesinin DP'li Belediye Başkanı Nadi Şenkal, partisinden istifa etti.
Muğla'nın Ula ilçesinin DP'li Belediye Başkanı Nadi Şenkal, partisinden istifa etti. Bir basın toplantısıyla istifasını açıklayan Şenkal, 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde DP'den belediye başkanı olduğunu, bugüne kadar da aynı çatısı altında görevini sürdürdüğünü söyledi.
Başkan Şenkal, "Bugün itibariyle partimden istifa etmiş bulunmaktayım. Bundan sonra görevimi bağımsız olarak devam ettirmeye karar verdim. Ula'da partili partisiz, bana oy veren vermeyen tüm vatandaşlarıma sesleniyorum. Başkanınız yine aynı başkan, hiçbir zaman değişmedim. Şimdiye kadar dimdik nasıl temsil ve hizmet ettiysem, yine aynı şekilde devam edeceğimden hiç şüpheniz olmasın." dedi.
Şenkal, DP Genel Merkezi'nde ve ülke genelinde partisinin rüzgârı olmadığı için istifa ettiğini söyleyerek, "Bağımsızlık kararı alırken hiçbir zaman bir yere gideceğim, gidemeyeceğim yönünde yaklaşımım olmadı. Herkese eşit mesafedeyim. Bugüne kadar hiçbir partiye, kendi partim de dahil olmak üzere öncelik tanımadım. Partideki hiçbir arkadaşımla sorunum yok. Genel seçime 16 gün kalmış olmasına rağmen ilçemdeki parti binası önündeki bayraklardan başka hiçbir yerde yok. Başka bir ilçede DP'nin bayrağını bile asmamışlar. Genel merkezimde bile rüzgâr yok. Ülke genelinde bir kıpırtı yok. 13 Haziran günü bugünden belli. Bunlar beni incitiyor. Kendi partilim daha buraya gelmedi ama diğer bütün partililer gelerek bir kısmı oyumuzu, bir kısmı kendilerine katılmamızı istedi. Hepsine teker teker teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA