21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Ulema: Liman, demiryolları ve otoyollarla Bakırçay'a hareket sağlayacak - 10:17

AK Parti İzmir 2. bölge milletvekili adayı Nesrin Ulema, 750 günde bitirilmesi planlanan Kuzey Ege Çandarlı Limanı'nın, demiryolları ve bağlantı otoyollarıyla önemli bir hareket sağlayacağını söyledi.
AK Parti İzmir 2. bölge milletvekili adayı Nesrin Ulema, 750 günde bitirilmesi planlanan Kuzey Ege Çandarlı Limanı'nın, demiryolları ve bağlantı otoyollarıyla önemli bir hareket sağlayacağını söyledi. AK Parti adayları Ulema ve Hasan Şahin. Bergama Ticaret Odası Başkanı Melih Kahraman ve Meclis Başkanı Mahir Yazıcı' yı ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Ulema, 23 sivil toplum kuruluşunun tek yürek ve tek ses olmasının siyasilere de büyük bir avantaj sağladığını, problemlerin çözümünde zaman kazandırdığını ifade etti. AK Parti tabanıyla iletişim içinde ve çalışma halinde olduklarını belirten Nesrin Ulema, "Seçilirsem, her türlü talep ve sorunlarınız için Ankara'da elimden gelen çabayı göstereceğim." dedi. Şahin de yöreyi en iyi şekilde temsil etmek amacıyla destek beklediğini kaydederek, doğup büyüdüğü Bergama'nın menfaati için çalışacağını vurguladı.
Bakırçay'ın öncelikleri ve menfaatleri için yöredeki sivil toplum kuruluşlarıyla tek yürek olduklarını ifade eden Oda Başkanı Kahraman ise bu birliktelikte gönüllülüğün esas olduğunu söyledi. Kahraman, "Bizi temsil edecek vekil adayları ilçemizin meselelerine topyekûn çözüm bulma arzusundaysa Bergama'nın il olması gerekir." şeklinde konuştu. Melih Kahraman, AK Parti' nin Aliağa-Menderes hızlı tren hattının kuzeyde Bergama'ya ve güneyde Selçuk'a kadar uzaması projesinin de ilçeye turizm açısından katkı sağlayacağıne dikkat çekerek, böylece yıllık 450 bin olan turist sayısının artacağını belirtti. Kahraman, yapılması planlanan Kaklıç Havaalanı'nınsa İzmir'in kuzeyini rahatlatacağını sözlerine ekledi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA