22 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nurdoğan, AK Parti'ye adaylık için başvurdu - 15:52

Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nurullah Nurdoğan, 12 Haziran'da yapılacak milletvekilliği genel seçimlerinde aday olmak için AK Parti İl Başkanlığı'na geldi.
Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nurullah Nurdoğan, 12 Haziran'da yapılacak milletvekilliği genel seçimlerinde aday olmak için AK Parti İl Başkanlığı'na geldi. Kalabalık bir heyetle gelen Nurdoğan'ın aday adaylığı başvurusunu kabul eden AK Parti İl Başkanı Fahri Açıkgöz, böyle bir talebin kendilerini sevindirdiğini söyledi. Açıkgöz, ''Nurullah Bey'in adaylığı herkese hayırlı uğurlu olsun. Buraya kadar Nurullah Bey'i desteklemeye gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. AK Parti'ye olan ilgi teveccüh her geçen gün artarak devam ediyor. İşte sizlerin AK Parti aday adayına verdiğiniz desteklerde bunun bir göstergesidir. Ayrıca sizlerin partimize üye olması desteklediğinizin aday açısından önem arz eder."dedi
    Nurullah Nurdoğan da kendisini desteklemeye gelen gruba teşekkür ederek, "Bireysel anlamda menfaat ve çıkar gözetmeksizin Yozgat'a ve ülkemize en iyi şekilde hizmet etmek için adayım." diye konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA