21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

A Milliler, Hollanda'da kampa girdi - 21:55

2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde 3 Haziran Cuma günü deplasmanda Belçika ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı'nın, bu maç öncesi Hollanda'daki kampı başladı.
2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde 3 Haziran Cuma günü deplasmanda Belçika ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı'nın, bu maç öncesi Hollanda'daki kampı başladı.
Hollanda'nın Tegelen kasabasında bir hafta süreyle kamp yapacak A Milliler, bugün İstanbul'dan uçakla Almanya'nın Düsseldorf kentine gitti. Düseldorf'tan kara yolu ile Tegelen'e geçen Milliler, Bilderberg Chateau Holtmühle Otel'e yerleşti. Ay-yıldızlı ekip, Belçika maçı öncesi ilk çalışmasını bu akşam otelin yakınındaki Sportpark Bakenbos'ta yapacak.
A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink'in yardımcısı Oğuz Çetin, yolculuklarının iyi geçtiğini ifade ederek, iyi bir hazırlık dönemi geçirmek istediklerini kaydetti.
Milliler, Hollanda kampı sonrası 1 Haziran Çarşamba saat 13.30'da otobüsle Brüksel'e hareket edecek ve burada Conrad Brussels'da konaklayacak. A Milli Takım, Belçika maçının hazırlıklarını 2 Haziran'da Roi Baudouin Stadı'nda yapacağı antrenmanla tamamlayacak.
A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink ve bir futbolcunun katılımıyla 27 Mayıs ve 2 Haziran tarihlerinde birer basın toplantısı düzenlenecek.
Roi Baudouin Stadı'nda oynanacak Belçika-Türkiye EURO 2012 grup eleme karşılaşması, saat 21.45'te başlayacak.
A Milli Takım kafilesi, Belçika maçının ardından THY'ye ait 3672 sefer sayılı uçakla saat 00.40'ta Türkiye'ye dönecek.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA