21 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Ankaragücü, G.Saray'ı bekliyor - 18:08

Sarı - lacivertli Başkent ekibi, Galatasaray'la yarın oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamlayarak Saray Spor Tesisleri'nde kampa girdi.


Sarı - lacivertli Başkent ekibi, Galatasaray'la yarın oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamlayarak Saray Spor Tesisleri'nde kampa girdi.

Sarı - lacivertli ekip bugün yaptığı antrenmanla Galatasaray maçının hazırlıklarını tamamladı. Teknik Direktör Mesut Bakkal yönetiminde Saray Spor Tesisleri'nde yapılan ter antrenmanı 50 dakika sürdü.

Oyuncular ısınma koşusuyla başladıkları çalışmaları koordinasyon çalışmasıyla devam ettirdi. Daha sonra 6'ya 2 pas organizasyonu yapan sarı - lacivertliler saha kenarına kurulu alanda yapılan sprint çalışmasıyla haftanın son antrenmanını tamamladı.

Çalışmalara soğuk algınlığı devam eden Robert Vittek ve Metin Akan katılmazken; Güven, Cerny, Aydın, Murat ve İshak ise takımdan ayrı ağırlık salonunda çalışmalarını devam ettirdi. Saray Spor Tesisleri'nde kampa giren sarı - lacivertliler maç saatini beklemeye başladı.

MALZEMECİLERLE MASÖRLER YARIŞTI

Antrenman öncesi teknik ekibin ve oyuncuların isteği üzerine sarı - lacivertli takımın malzemecileri ve masörleri kısa mesafeli koşu yarışında bulundu.

Malzeme sorumluları Musa Cimilli, Yusuf Gürbüz ve masörlerden Murat Aydın, Veysel Cabşek'in kıyasıya yarışında galip gelen masörlerden Murat Aydın oldu. Yarışmanın favori ismi malzeme sorumlusu Musa Cimilli ise etabı tamamlayamadan yarışmadan sonuncu ayrıldı.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA