21 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Arda Turan Chelsea'ye satıldı! - 09:51

Aslan'ın Sağlık Kurulu Başkanı, belki de farkında olmadan her şeyi açıkladı: Konuşmam için Polat'ın izin vermesi gerek. Bu açıklama spor camiasına bomba gibi düştü...


Arda Turan'ın satışı gerçekleşti!

Aslan'ın Sağlık Kurulu Başkanı, belki de farkında olmadan her şeyi açıkladı: Konuşmam için Polat'ın izin vermesi gerek. Yıldız futbolcunun İngiliz devi Chelsea'ye satıldığı ve riske girilmemesi adına oynatılmadığı yönündeki iddiaları güçlendirdi.

Bu sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle doğru düzgün forma giyemeyen Arda Turan"ın son durumuyla ilgili kafalarda soru işaretleri var. Başarılı oyuncu, takımla çalışmalara başlamasına rağmen bir türlü maç kadrosuna girmiyor. Hagi, kendisine konuyla ilgili yöneltilen sorulara, “Bir bilgim yok. Bana değil Arda"ya, kulüp doktoruna sorun” yanıtı veriyor. Galatasaray Sağlık Kurulu"nun başında bulunan Dr. Burak Kunduracıoğlu, milli futbolcunun son durumuyla ilgili olarak TRT"deki 1"e 1 Futbol programına konuştu. Kunduracıoğlu, Arda"nın şu anki sakatlığının, Ulrike Muschaweck"in yaptığı operasyonla bir ilgisi olmadığını söylerken, konu hakkında konuşabilmesi için Adnan Polat"ın iznine ihtiyacı olduğunu dile getirdi.

‘Sessiz kalmam isteniyor"

Dr. Muschaweck"in söyledikleri de pek farklı değildi: “Bu konuda röportaj vermek isterim. Ancak Galatasaray cephesi kesinlikle sessiz kalmamı istiyor. Bunun nedenini anlayabilmiş değilim. Arda"nın şu anki durumuyla benim yaptığım operasyonun hiçbir alakası yok. Gerekli rehabilitasyon çalışmalarını düzenli olarak yapsaydı, sakat olmaması gerekirdi”. Yaşanan bu gelişmeler, yıldız futbolcunun İngiliz devi Chelsea"ye satıldığı ve riske girilmemesi adına oynatılmadığı yönündeki iddiaları güçlendirdi.

FANATİK

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA