21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Aslan'dan Kartal'a Ersan Gülüm çalımı - 10:36

Selçuk İnan’ı renklerine bağlayarak yerli transferinde ilk bombasını patlatan Galatasaray yeni bir atağa kalktı.


Selçuk"u Fener"in elinden kapan G.Saray, şimdi de Beşiktaş"a bir darbe indirmeye hazırlanıyor. Kartal"ın anlaşamadığı Ersan için Adanaspor"la yapılan pazarlıklarda büyük mesafe alındı!

Kiralık oynadığı Beşiktaş"ta gösterdiği performansla transferin gözdesi olan Ersan Gülüm için Adanaspor ile yapılan pazarlıklar son aşamaya geldi. Adanalı olan teknik direktör Fatih Terim ve yardımcısı Hasan Şaş"ın devreye girmesinin ardından yönetici Abdürrahim Albayrak vasıtasıyla daha önce Ersan için nabız yoklanmıştı.

Bu oyuncuyla ilgili dün hem Beşiktaş hem de G.Saray cephesinde ilginç gelişmeler yaşandı. Önce Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören saat 14.30"da Milliyet Gazetesi"nin Bağcılar"daki binasında Adanaspor Başkanı Bayram Akgül ile görüştü. Akgül 5.5 milyon Euro isterken, Beşiktaş 4.5 milyon Euro verince anlaşma sağlanamadı. Bunun üzerine G.Saray devreye girdi. G.Saraylı yöneticiler Akgül ile bir araya gelip pazarlıklara başladı. G.Saray"ın, Ersan Gülüm için 5 milyon Euro vererek bu transferi bitirebileceği öğrenildi.

HTSPOR

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA