19 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Beşiktaş Ersan Gülüm transferinden vazgeçti - 17:26

Transferde sıcak saatler yaşanmaya devam ederken, geçtiğimiz sezonda kiralık olarak forma giyen Adanasaporlu Ersan Gülüm'ün transferi çıkmaza girdi.
Transferde sıcak saatler yaşanmaya devam ederken, geçtiğimiz sezonda kiralık olarak forma giyen Adanasaporlu Ersan Gülüm'ün transferi çıkmaza girdi. Beşiktaş'ın Ersan Gülüm transferinden vazgeçtiği, Galatasaray'ın genç futbolcu için devreye girdiği öğrenildi.
    Teknik Direktör Tayfur Havutçu'nun da istediği Ersan Gülüm'ün transferi için Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Adanaspor Başkanı Bayram Akgül ile görüştü. Ancak iki başkan bonservis konusunda anlaşmaya varamayınca Adanaspor Başkanı Akgül'ün Yıldırım Demirören'e diğer tekliflere açık olduğunu söylediği kaydedildi.
    Beşiktaş'ın Ersan Gülüm için 4 milyon Euro teklif ettiği fakat Adanaspor'un bu teklifi kabul etmediği öğrenildi. Adanaspor Kulübü Başkanı Bayram Akgül de Beşiktaş dışında diğer tekliflere açık olduğunu kaydetti.
    Beşiktaş, takımda kiralık oynayan Adanasporlu savunma oyuncusu Ersan Gülüm için turuncu - beyazlı kulüple anlaşamayınca Galatasaray'ın devreye girdiği iddia edildi.
    Aslen Adanalı da olan Fatih Terim'in de istediği Ersan Gülüm için Terim'in yardımcıları arasında olduğu belirtilen Adanalı, Galatasaray'ın eski milli oyuncularından Hasan Şaş'ın da devreye girdiği, yöneticiler Ali Dürüst ile Abdurrahim Albayrak'ın da Gülüm'ün transferi için temasları sürdürdüğü iddia edildi.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA