23 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Beşiktaş kafilesi İzmir'e geldi - 20:48

Spor Toto Süper Lig'de yarın deplasmanda Manisaspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş kafilesi, İstanbul'dan özel uçakla İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na geldi.
Spor Toto Süper Lig'de yarın deplasmanda Manisaspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş kafilesi, İstanbul'dan özel uçakla İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na geldi. Beşiktaş'ı, yaklaşık 100 taraftarın yanı sıra İzmir Beşiktaş Futbol Okulu üyeleri karşıladı. Genç futbolcular, ''Geleceğin 11'inden Beşiktaşımıza sevgilerle hoşgeldiniz.'' pankartı açtı.
Beşiktaşlı taraftarlar tezahüratlarla karşıladıkları Beşiktaşlı oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirebilmek için birbirleriyle yarıştı. Beşiktaşlı bazı yöneticilerin de bulunduğu kafile, karayoluyla Manisa'ya hareket etti.
    Beşiktaş'ın 18 kişilik kadrosuna Almeida da eklendi. 18 kişilik maç kadrosunda şu oyuncular bulunuyor: "Rüştü Reçber, İbrahim Toraman, Cenk Gönen, Roberto Hilbert, Erhan Güven, Ekrem Dağ, Mehmet Aurelio, Necip Uysal, Nihat Kahveci, Matteo Ferrari, Ricardo Quaresma, Manuel Fernandes, Simao Sabrosa, Almeida, Guti Hernandez, Fabian Ernst, Doğukan Pala, Bobo."

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA