28 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Beşiktaş'ta Lucescu baskısı - 10:57

Alman teknik direktör Bernd Schuster, tartışılmaya devam ediyor.


Siyah- Bayazlılar'ın yıldızlarla dolu kadrosuna karşın Türkiye Kupası hariç hiçbir kulvarda başarının gelmemesi yönetimin de sabrını taşırdı. Başkan Yıldırım Demirören, Alman hocanın arkasında dursa da yöneticilerin Schuster'den duydukları rahatsızlığı yüksek sesle Demirören'e ilettikleri sızan haberler arasında yer alıyor.

ÖNCELİK RUMEN HOCA
Schuster'in Türkiye'ye adapte olamadığını Başkan Yıldırım Demirören'e ileten yöneticilerin, "Biz de sizin gibi istikrardan yanayız, ancak durum ortada. Alman hoca ilerisi için de umut vermekten uzak duruyor" dedikleri ifade edildi. Lucescu'nun adını öne çıkaran yöneticilerin, "Lucescu ülkemizi ve bizleri bilen bir isim. Gittiği her yerde başarıyı yakalamış bir hoca. Bizim ilacımız olur. O olmazsa Benitez'i takımın başına getirmeliyiz. Sezon sonu bu operasyonu acilen yapmalıyız" dedikleri kaydedildi.

BAŞKAN SÜRE İSTEDİ
Yöneticilerin bu net tavrı karşısında şaşıran Başkan Yıldırım Demirören'in, yönetim kurulundan süre isteyerek, "Sezon sonuna kadar hocamıza bir şans daha verelim" dediği öğrenildi.

HiÇBiRi YERİNİ DOLDURMADI
SİYAH Beyazlılar'da 2002- 03 sezonunda göreve gelen Lucescu, Beşiktaş'ın 100. yılı olan bu ilk sezonunda takımı şampiyonluğa taşırken, UEFA'da çeyrek finale çıkardı. Lucescu'dan sonra göreve gelen Bosque, Çalımbay, Tigana, Sağlam, Denizli ve B. Schuster ise beklenileni veremedi.
 

TAKVİM

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA