26 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Beşiktaş yaralı da olsa Kartal'dır! - 17:28

Manisaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, cuma günkü rakipleri Beşiktaş'ın yaralı da olsa güçlü bir takım olduğunu söyledi.


Manisaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, cuma günkü rakipleri Beşiktaş'ın yaralı da olsa güçlü bir takım olduğunu söyledi. Çırağın Sarayı'nda A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink'in teknik direktörlerle yaptığı toplantının ardından açıklamalarda bulunan tecrübeli çalıştırıcı, "Bu toplantıyı yaptıkları için Hiddink'e ve teknik heyetine teşekkür ediyoruz. Türk futbolu adına yararlı bir toplantı yaptık. Burada almış olduğumuz kararların hayata geçmesi gerekiyor. Bundan sonra bu toplantıları yılda iki üç defa yapmak istiyoruz." dedi.

KARAMAN: SCHUSTER, NE MAZERET UYDURDU BİLMİYORUZ

Bir gazetecinin Beşiktaş teknik direktörü Bernd Schuster'in toplantıya katılmamasını sorması üzerine Hikmet Karaman şunları söyledi: "Schuster mazeretini Hiddink'e açıkladı. Hiddink'i arayıp mazeretini bildirmiş. Şenol Güneş mazeretini bildirdi yerine Ünal Karaman geldi. Keşke en azından Schuster gelmeyince yerine Tayfur'u gönderebilirdi. Toplantıya katılan Hagi'ye helal olsun. Hagi bu kadar eleştirilmesine rağmen bu toplantıya geldi kendisini takdir ediyorum. Keşke Schuster'de gelseydi onun düşüncelerini alsaydık. Ne mazeret uydurdu bilmiyoru.z"

KARTAL YARALI OLSA DA KARTAL'DIR

Cuma günü kendi sahalarında Beşiktaş ile oynayacakları maçı da değerlendiren tecrübeli çalıştırıcı, "Beşiktaş takımını yabana atmamak gerekiyor. Kartal yaralı olsa gene Kartal'dır. Kendi evimizde oynayacağmız Beşiktaş maçını kazanmak istiyoruz." diye konuştu.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA