26 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Beşiktaşlı Bobo'ya Fransız kancası - 09:54

Saint Eienne ile Lille kulüpleri, sözleşmesini henüz yenilemeyen Brezilyalı futbolcu hakkında istihbarat topluyor...


Serdar Sarıdağ'ın haberi

Simdi moda BOBO!

Fransız kulüpleri, Beşiktaş"ın golcüsünün peşine düştü. Saint Eienne ile Lille kulüpleri, sözleşmesini henüz yenilemeyen Brezilyalı futbolcu hakkında istihbarat toplarken, Fenerbahçe ve Galatasaray"ın da bu oyuncu için temasa geçebileceği belirtildi

Beşiktaş tarihinin en çok gol atan yabancı oyuncusu Bobo"nun henüz sözleşme yenilememesi, bu oyuncunun birçok kulüp tarafından istenmesine neden oldu. Özellikle Fransız kulüpleri, Brezilyalı futbolcunun durumu hakkında bilgi toplarken, Fenerbahçe ile Galatasaray"ın da temasa geçebilecekleri iddia edildi.

Devre arasında Teknik Direktör Bernd Schuster ile arası soğuk olan, daha sonraki dönemlerde forma şansı bulmaya başlayan Brezilyalı oyuncu için, Marsilya Teknik Direktörü Didier Deschamps"ın yardımcısı Guy Stephan ile Marsilya"da oynayan Cisse"nin kefil oldukları öğrenildi. Bir dönem Beşiktaş"ta Tigana"nın yardımcılığını da yapan Stephan"ın, Brezilyalı oyuncuyu Deschamps"a da önerdiği öğrenilirken, St. Etienne ve Lille kulüplerinin de bu oyuncu için Guy Stephan ve Cisse"den iyi referanslar aldığı bildirildi.

Sözleşmesi hâlâ uzatılmayan Bobo için Lokomotif Moskova"nın da devrede olduğu belirtilirken, Fenerbahçe ve Galatasaray"ın da bu oyuncuyu her an renklerine katabileceği ifade edildi. Beşiktaş Yönetimi"nin kısa süre içerisinde Bobo"nun menajerleriyle bir araya gelerek yeni sözleşme uzatmayı planladığı, anlaşmazlık durumunda ise bir kez daha masaya oturulacağı öğrenildi. Beşiktaş Yönetimi"nin ise bu oyuncunun siyah-beyazlı takımda kalmayı çok istemesi nedeniyle yavaş hareket ettiği bildirildi.

MİLLİYET

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA