27 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Bursasporlu taraftarlar Kardemir Karabük'e yardım götürecek - 12:31

Spor Toto Süper Lig'de zirve mücadelesi veren Bursaspor'da taraftarlar ilginç bir projeye imza atacak.
Spor Toto Süper Lig'de zirve mücadelesi veren Bursaspor'da taraftarlar ilginç bir projeye imza atacak. Hafta sonunda deplasmanda Kardemir Karabükspor maçına gitmeye hazırlanan yeşil - beyazlı taraftarlar, 'Bir delilik Projesi' kapsamında beraberinde götürecekleri gıda ve yiyecekleri Karabük'teki yardıma muhtaç insanlara ulaştıracaklar.
    Soğuk ve karlı bir havada Karabükspor deplasmanına gidecek Bursaspor'da tek hedef; galibiyet. Maçta soğuk havaya rağmen Bursaspor'u yalnız bırakmamakta niyetli taraftarlar ise önemli bir porjeye imza atacak. Yeşil - beyazlı taraftarlar topladıkları gıda ve giyecekleri Karabük'te yardıma muhtaç ailelere dağıtılacak.
    Bursaspor Fan'ın başlatmış olduğu ve BursasporTaraftarlar Birliği'nin de desteğiyle gerçekleştirilecek, 'Bir Delilik Hareketi' projesi kapsamında, toplanan malzemeler Karabük'teki yardıma muhtaç ailelere verilecek.
    Taraftarların başlattığı proje kapsamında, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatılacak. Hareketin Türkiye'ye örnek olması bekleniyor. Taraftarlar evlerindeki fazla kıyafetleri, temiz kitapları, silgileri, kuru gıda yardımı gerekse dışarıdan aldıkları ürünlerle Teksaslı Bursasporlular Derneği'nin yolunu tuttu. Toplanan yardımlar maç öncesi Karabük'teki yoksul ailelere ulaştırılacak.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA