25 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Düzce valisi şampiyonları kabul etti

Düzce Valisi Adnan Yılmaz, Özel Yunusbey Ortaokulu'nun şampiyon basketbolcularını ve okul idarecilerini makamında kabul etti.
Düzce Valisi Adnan Yılmaz, Özel Yunusbey Ortaokulu'nun şampiyon basketbolcularını ve okul idarecilerini makamında kabul etti.

İl birincisi olarak Sakarya'da yapılan bölge şampiyonasında Düzce'yi temsil eden Özel Yunusbey Ortaokulu gurubunda yer alan Antalya, Kocaeli ve Bolu'yu geride bırakarak gurup birincisi oldu. Türkiye yarı finallerine katılma hakkı da kazananan Özel Yunusbey Ortaokulu sporcu ve idarecilerini kabul eden Vali Yılmaz ziyarette şunları söyledi:

"Sizleri görmekten çok mutlu oldum. Başarılarınızdan duygulandım, sevindim. Biz kazanacağız, başaracağız. İnanmak başarmaktır. Sizi destekliyorum, yarı finallerde 7 Mart'ta Bolu'daki maçlara sizi seyretmeye gideceğim, sizlerle beraber olacağım."

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün Düzce, Çilimli ve Kaynaşlı'daki spor salonlarından 24 saat yararlanabilecekleri bilgisini öğrencilerle paylaşan Vali Yılmaz, öğrencilerin başarısı için tüm imkânların seferber edileceğini ifade etti. Vali Adnan Yılmaz takımların şampiyon olması halinde bu öğrencileri, beden eğitimi öğretmenlerini, okul yöneticilerini, anne, baba ve kardeşleri ile ailece bir gün Fenerbahçe Topuk Yaylası'nda konaklatıp misafir edeceğini ifade etti.

Vali Adnan Yılmaz öğrencilere ziyaret anısına hediye verdi, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA