24 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Emre ile Selçuk'un ilginç diyaloğu - 10:53

Emre, Fenerbahçe'ye gelmesi için Selçuk İnan'ın aklını çelmeye çalışsa da başaramadı... Peki ikili arasında neler konuşuldu?


Emre Belözoğlu, önceki gün Milli Takım kampında, "F.Bahçe çok farklı bir kulüp. Burada paranı hep zamınında alırsın" dedi. Ancak Selçuk "Ben çocukluktan beri G.Saraylı'yım" diyerek parayı değil, armayı seçti.

Tüm Türkiye'nin G.Saray'ın ezeli rakibi F.Bahçe'ye attığı Selçuk İnan 'çalımını' konuştuğu şu günlerde yılın transferi hakkında bilinmeyenler su yüzüne çıkıyor. İşte bu transferin hiçbir yerde okumadığınız detayları.

EMRE'NİN SÖZLERİ TERS TEPTİ

Arda Turan, Hasan Şaş ve Fatih Terim'in uzun süredir ikna etmeye çalıştığı genç yıldız, sarı-kırmızılılara imza atmadan önce F.Bahçeli Emre'nin yoğun 'presiyle' karşılaştı.

Önceki gün Milli Takım'ın kamp yaptığı Swiss Otel'de öğleden sonra Selçuk'la 2 saat süren bir görüşme yapan Belözoğlu, "Neden G.Saray'a gidiyorsun, F.Bahçe'ye gel. Bak önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız. Teknik direktörümüz çok iyi, hazır da bir takım var. Üstelik arkadaşlık ortamı da süper. Burası çok büyük bir camia. Ben iki kulüpte de oynadım. F.Bahçe G.Saray'dan çok farklı. Paranı tıkır tıkır alırsın" sözleriyle milli futbolcunun aklını çelmeye çalışsa da Emre'nin bu sözleri ters tepti.

"TEK HAYÂLİMDİ"

Selçuk doğuştan G.Saraylı olduğunu ve parayı değil, armayı tercih edeceğinin altını çizerken hem Emre'nin hem de 25 milyon F.Bahçe taraftarının hayâllerini yıkan şu sözleri sarfetti:

"Ağabey bazen para pul işleri bir kenarda kalır. Başka sevdalar vardır. Ben kendimi bildim bileli G.Saraylı'yım. Yıllardır o formayı giymenin hayâlini kuruyorum. F.Bahçe camiasına saygım sonsuz ancak G.Saray'da başta Fatih Terim olmak üzere en yakın arkadaşım Arda var. Ben G.Saray'da da iyi para kazanırım. Zaten bu sevda öyle maddiyatla ölçülecek gibi değil. Kusura bakma ama ben G.Saray'a gideceğim."

 

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA