16 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Galatasaray Başkanı Aysal: Saha içi Terim'in dışı bizim - 22:37

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu toplantısı, Galatasaray Lisesi'nde yapıldı.
Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu toplantısı, Galatasaray Lisesi'nde yapıldı. Toplantının arasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yöneltilen soruları da yanıtladı.
Mazbatalarını aldıkları günün ardından yönetim olarak ilk toplantılarını gerçekleştirdiklerini aktaran Başkan Ünal Aysal, "Bugünkü toplantıda arkadaşlarımızla beraber, yönetim tarzımızı, ana prensiplerimizi ve kendi aramızdaki iş bölümünü tartıştık. Kurumsal yapımızın kurulması ve gözden geçirilmesine dönük ön tedbirler nelerdir, bunların kararını alacağız. Tahmin ediyorum ki, ilk toplantı için bunlar önemli adımlar." dedi.
Teknik direktör Fatih Terim'in bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde mesaisine başlaması ve Selçuk İnan'ın transfer edilmesiyle ilgili olarak Başkan Ünal Aysal, "Bir program dahilinde bunlar oluyor. Önümüzdeki günlerde diğer haberler de yavaş yavaş çıkacak. Çalışıyoruz, elimizden geleni yapıyoruz. Camiamıza bazı sözler verdik. Onları tutmak için gece gündüz bütün ekibimiz çalışıyor. Elimizden geleni yapacağız ve başarıyı yakalayacağız. Herkes rahat olsun." dedi.
Başkan Ünal Aysal Chelsea'li futbolcu Didier Drogba ile ilgili bir soruya ise, "Drogba ile ilgili bizim almış olduğumuz hiçbir kararımız yok. Drogba bir kulübün oyuncusu ve hala oraya bağlı. Kulüp serbest bırakmadan ya da satış kararı almadan o konuda adım atmak doğru değil. Bugüne kadar hep bu prensibi izledik. Yabancı kulüpler için de bunu uygulayacağım." diye cevap verdi.
Başkan Ünal Aysal, kaleci transferi ile ilgili bir soruya da, "Yabancı kaleci gelecek. Herhalde önümüzdeki günlerde ilk haberlerden birisi o olacak." şeklinde cevap verdi.
Teknik direktör Fatih Terim'in yardımcılarının kim olacağının kulüp olarak resmen açıklanmaması için de Başkan Aysal, "Fatih Terim'in ekibiyle ilgili çalışmalar onu ilgilendiriyor ve açıklamasını da kendisi yapar. Yeşil sahanın dışındaki konularda açıklamaları ise biz yaparız." dedi.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!



Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA