22 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Gökhan Gönül gidiyor - 10:54

Fenerbahçe'nin cesur yüreği, Milli takımın başarılı futbolcusu Gökhan Gönül, sezon sonunda yurt dışına gitmek istiyor.


Sarı-lacivertli ekipte değerini her geçen gün biraz daha artıran ve Avrupa'nın sayılı sağ bekleri arasına giren Gökhan Gönül'ün kendisine gelen transfer tekliflerini değerlendirmeye aldığı ve sezon sonunda sözleşmesi devam etmesine rağmen yönetimden Avrupa'ya gitmek için izin isteyeceği öğrenildi

Yaşadığı onca ağır sakatlığa rağmen sarı-lacivertli takımın başarısı için canını-dişine takan ve taraftarın gönlünde ayrı bir yer tutan milli oyuncunun, sözleşmesinde bulunan 15 milyon euroluk bonservis şartına rağmen yurt dışı hayalini gerçekleştirmek adına yönetimin kapısını çalacağı bildirildi.

Sağ bekte Türkiye'de rakipsiz gösterilen, Avrupa'da da son dönemlerde adından sıkça bahsettiren Gökhan Gönül'ü birçok ünlü kulübün takibe aldığı ve ciddi tekliflerle kapısına dayandığı kaydedildi.

Fenerbahçe Kulübü'ne para kazandıracak bir transfere imza atmak isteyen yıldız oyuncunun, kendisine gelen teklifleri uzun bir süredir değerlendirmeye aldığı ve ailesi ile birlikte Avrupa'da oynama kararı aldığı belirlendi.

Başkan ile görüşecek

Sarı-lacivertli ekibin şampiyon olması halinde sezon sonunda soluğu Başkan Aziz Yıldırım'ın yanında almaya niyetlenen Gökhan?Gönül bu konuda yardım bekleyecek. Fenerbahçe Yönetimi'nin de ciddi bir teklif karşısında milli oyuncunun önünü kesmeyeceği, ama Tuncay Şanlı örneğinde olduğu gibi popüler bir kulübün kapılarını çalmaması halinde transfere izin vermeyeceği öğrenildi.

SPORDABUGÜN

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA