22 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Hasgör: Manisaspor'u tekrar Süper Lig'e döndüreceğiz

PTT 1. Lig'de ilk devreyi lider tamamlayan Manisaspor'un Kulüp Başkanı Emre Hasgör, takımı tekrar Süper Lig'e döndüreceklerini söyledi.
PTT 1. Lig'de ilk devreyi lider tamamlayan Manisaspor'un Kulüp Başkanı Emre Hasgör, takımı tekrar Süper Lig'e döndüreceklerini söyledi. Hasgör, yaptığı açıklamada ilk yarıda sportif anlamda bazı beklentileri olduğunu ancak bunun da üzerinde bir başarı yakaladıklarını belirtti. Bu sebeple çok mutlu olduğunu aktaran Hasgör, "Şu anda hiçbir şeyi başarmadık, sadece ilk yarıyı lider tamamladık. Sezonu lider bitirmek çok daha önemli." dedi.

Sezon sonunda sonuç ne olursa olsun Teknik Direktör Reha Erginer'le yola devam edeceklerini belirten Kulüp Başkanı Hasgör, "Reha Erginer, kurumsal anlamda teknik direktörümüz, ardından da dostumuz. Bu konuda hemfikir olabiliriz. Bugünden sözünü veriyorum, Erginer'le her konuda anlaşılacak ve yola devam edilecek. Konsantrasyon bozukluğu olmaması için bu görüşmeyi sezon sonuna aldık. Hocamız uzun yıllar Manisaspor'a hizmet verecektir, ligde alacağı sonuçlar ne olursa olsun. Yönetim kurulu ve benim kararım ve gelecekle ilgili bakış açımızdan dolayı Reha Erginer'le sözleşme yenileyeceğiz. Bu konuda tüm kamuoyunun kafasındaki bulanıklığın gitmesini istiyorum." şeklinde konuştu.

Menajerlerin devamlı kendilerini aradığını ancak takımın takviye ihtiyacı olduğunu düşünmediklerini dile getiren Hasgör, kulübün borcunun her geçen gün azaldığını, gelir getirecek sponsor çalışmalarının da aralıksız devam ettiğini bildirdi. PTT 1. Lig'deki diğer ekiplerden farklı olduklarını söyleyen Emre Hasgör, "Seyirci desteğimiz az olabilir ama Süper Lig kültürünü fazlaca almış bir kulüp haline geldik. 16 altyapı oyuncusuyla mücadele etsek de hedeflerimiz var. Şehrimize Süper Lig, farklı bir kültür getirdi. Kulübümüzü borçlarından temizleyerek, top atılsa yıkılmayacak hale getireceğiz. Manisaspor'u Süper Lig'e döndüreceğiz. Sefa çekeceğimiz günleri iple çekiyoruz ama inanılmaz bir cefa da çekiyoruz. Yönetimdeki herkes, bütün vaktini Manisaspor'a ayırıyor." dedi.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA