24 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Maradona Demirören'i şaşırttı - 21:48

Her gün onlarca menajerin faksla hoca ve futbolcu önerdiği Beşiktaş'ta son bomba teknik direktörü Demirören'i bile şaşırttı


Her gün onlarca menajerin faksla hoca ve futbolcu önerdiği Beşiktaş'ta son bomba Maradona oldu, bir yönetici de espriyi patlattı: Q7'nin menajerliğini yapan Jorge Mendes, Schuster'e alternatif olarak Maradona ismini önerdi. Demirören 'Yok artık' dedi.

Önemli bir yönetici bu teklife 'O kadar da abartmayalım, onu da İstanbul'a getirirsek Hollywoodspor oluruz' esprisiyle karşı çıktı

Yaptığı transferlerle Türkiye'nin Real Madrid'i olan Beşiktaş'ın ünlü teknik direktör Maradona'yı reddettiği ortaya çıktı. Guti, Quaresma, Simao transferleri ile dünya çapında ün kazanan Siyah-Beyazlı kulübe her gün teklif faksı yağarken ilginç bir olay yaşandı.

Dünya futbol piyasasındaki çok önemli isimlerin menajerleri son günlerde Kartal'a her geçen gün bir yıldız önermeye başladı.

Bunların en ilginci ise Maradona'ydı.. 2010 Dünya Kupası'nda Arjantin'i çalıştıran ama başarılı olunamaması nedeniyle gönderilmek zorunda kalan Maradona, Kartal'a önerildi.

Quaresma ve diğer Portekizliler'in menajerliğini yapan Jorge Mendes, Maradona'nın Avrupa'daki transfer haklarını aldı. Ve Alman teknik direktör Schuster'in tartışıldığı dönemde Arjantinli hocayı Beşiktaş'a teklif etti.

BAŞKANDAN SON NOKTA

ÖNCE İngiltere'de kulüp aradığı Maradona'ya kulüp bulamayan Mendes, şansını Siyah-Beyazlılar da denedi. Kulübe gelen teklif faksı hemen yöneticiler ve başkan Yıldırım Demirören'e iletildi. Demirören de 'Yok artık, alacağımız tüm yıldızları aldık' diyerek teklife 'Hayır' dedi.

Bir yönetici ise bu teklife karşılık 'Hollywoodspor oluruz' diyerek espri yaptı. Bir kısım ise 'Gelir bakımından bize çok faydası olur, müthiş reklam yaparız' görüşüyle Maradona'nın alınmasını istedi. Ancak Yıldırım Demirören son noktayı koydu: Schuster kalacak.

MARADANO DA AVRUPA'YI İSTİYORDU

Bu arada Maradona geçen ay ülkesinde bir gazeteye verdiği geniş röportajdaki satır arasında 'Menajerim benim için çalışıyor. Avrupa'da bana yeni kulüp bakıyor. Arjantin'de çalışmayı düşünmüyorum. Fransa olur ama artık Arjantin olmaz. Ülke dışında çalışacağım' ifadelerini kullanmıştı.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA