22 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Ronaldinho'nun ilginç istekleri

Ronaldinho, Beşiktaş'a transfer olup İstanbul'a gelmek için çeşitli şartlar ortaya sürüyor.

Brezilyalı yıldızın istekleri dudak uçuklattı. 12 milyon euro'luk ücreti dışındaki ekstra talepleri (4 milyon imza, 2.5 milyon menajerlik, ev, araba, 1. sınıf uçak biletleri) yönetimi çıldırttı.

Beşiktaş'ın sezon başından bu yana uğraştığı Ronaldinho operasyonu, tıkanma noktasına geldi. Brezilyalı oyuncunun abisi Roberto Assis önce 28 Ekim olarak açıkladığı İstanbul'a geliş tarihini daha sonra 30 Ekim olarak siyah- beyazlı kulübe iletmişti.

Pazartesi günü Gelsenkirchen'de Schalke takımının yetkilileri ile bir araya gelen Assis'in, İstanbul'a uğramadan direkt Münih üzerinden Dubai'ye uçması Beşiktaşlı yöneticileri adeta çıldırttı. Assis, Ronaldinho'nun istek listesini ve talep ettiği rakam ile kendi menajerlik fiyatının yazılı bulunduğu listeyi direkt olarak Çebi'nin ofisine faksladı. Daha önceki dönemde iki yıl için 12 milyon euro isteyen Ronaldinho'nun istek listesine bu kez de imza parası olarak 4 milyon euro eklemesi filmin kopmasına neden oldu. 

BOŞUNA GELMESİN
Fotomaç'ın bu haberine göre Roni'nin akıl almaz isteklerinin bununla da sınırlı kalmadığı Assis'in kendisi için 2 milyon euro menajerlik parası, Türk aracının 500 bin euro aracılık rakamı, ev ve araç kiraları dahil Brezilya'ya yılda 6 kez gidiş dönüş birinci sınıf uçak biletleri gibi çok ilginç istekler listesi düzdüğü bildirildi. Assis'in bu istekler üzerinden görüşmeyi kabul etmesi durumunda Dubai'den İstanbul'a gelmeyi kabul ettiğini bildirdiği; Çebi'nin ise cevaben, "Biz onu aramadan, boşuna İstanbul'a gelmesin" yanıtını verdiği bildirdi.


Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA