21 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Şampiyonlar Ligi konuklarını Türk şirketi doyuracak - 14:50

Şampiyonlar Ligi final karşılaşması VIP ikram hizmetlerinin bir Türk şirketi olan DO&CO tarfından yapılacağı belirtildi.
Şampiyonlar Ligi final karşılaşması VIP ikram hizmetlerinin bir Türk şirketi olan DO&CO tarfından yapılacağı belirtildi. Maç günü 11 bin VIP konukla birlikte, medya ve UEFA çalışanlarının da dahil olduğu misafirlere toplam 25 bin adet yemek servis edilecek. Şirket daha önce 2004 yılındaki Şampiyonlar Ligi finallerinde ikram hizmeti vermişti.
İngiliz mutfağı ağırlıklı seçeneklerin yanı sıra dünya mutfaklardan da tatların yer alacağı menü servisinde, 700 personel görev alacağı belirtildi.
Hazırlanacak yemekler için 3 ton et, 1 ton tavuk, 3,5 ton balık, 7 ton sebze ve 10 bin adet yumurta kullanılacak. Ayrıca maç sonunda VIP konuklara kazanan takımın ulusal mutfağından da yemekler ikram edilecek.

"TÜRK RÜZGARI ESTİRECEĞİZ"
DO&CO CEO'su Attila Doğudan, yıllardın birçok uluslararası önemli organizasyonda hizmet vererek yaşanan heyecanı paylaştıklarını belirterek, "Türk Hava Yolları'nın sponsor olduğu iki takımın final oynaması ve tüm dünyanın bu karşılaşmayı izleyecek olması bizi daha da heyecanlandırıyor. Hafta sonu Monaco'da yapılacak olan Formula 1 yarışlarında da VIP müşterileri biz ağırlayacağız. İki organizasyonun ikramı hizmetlerini üstlenmekle Avrupa'da Türk rüzgarı estireceğiz." dedi.
Dünyada çok sayıda organizasyon yapan DO & CO, Türkiye'de ortak kurulan Turkish DO&CO şirketiyle de dört yıldır Türk Hava Yolları'na ikram hizmeti sağlıyor.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA