22 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Schuster'in avukatı geldi - 07:24

Bernd Schuster, avukatının İstanbul’a gelmesiyle ilgili olarak şunları söyledi:


Schuster, sonuca rağmen oyuncularının sahada gösterdiği çabadan memnun olduğunu açıklarken, Alman hoca avukatının Türkiye"ye gelmesi ile ilgili belirsizliğe de Manisa"da noktayı koydu. Alman hoca A.Madrid"e gideceği ve avukatının bu nedenle İstanbul"da geldiği yönündeki iddialara “Karıştırdığınız birşey var, F.Bahçeli Güiza ile benim avukatım aynı. Avukatım, Güiza"nın F.Bahçe ile ilgili bir sıkıntısı için geldi. Benimle ilgili hiçbir durum yok” yanıtını verdi. Schuster ayrıca Güiza"nın Beşiktaş"a gelmesi ile ilgili bir durumun olmadığını belirtirken maç için ise şu değerlerdirmeyi yaptı:

‘DOĞUKAN"DAN ÇOK MEMNUNUM"

“MAÇTA tek eksik goldü. Oyuncularımın yaptığı işlerden mutluyum. Ancak final paslarında ve final şutlarında eksiklik vardı. Doğukan"ın yaptığı işten de memnunum. Sahada ne gerekiyorsa onu yaptı. Zamanla daha iyi hale gelecektir. Muhammed"in de ciddi yeteneği var. Ona farklı bir yiyecek bulup büyümesini sağlamalıyız.”

ALMAN hoca, Ernst"i son dakika alması ile ilgili ise “Son dakikalarda gol attıktan sonra almayı planlıyordum. Ama maç sonu iş ciddileşti ve sorun yaşamamak için oyuna aldım” dedi.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA