22 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Spor Toto Süper Lig Başkanları Toplantısı yapıldı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu üyeleri, Spor Toto Süper Lig Başkanları, MHK üyeleri ve üst klasman hakemler, Hakem Ara Semineri'nde bir araya geldi.
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu üyeleri, Spor Toto Süper Lig Başkanları, MHK üyeleri ve üst klasman hakemler, Hakem Ara Semineri'nde bir araya geldi. TFF ve hakemlerden en çok şikayetçi olan Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın başkanları toplantıya katılmadı.

Antalya Mardan Palace'de dün başlayan ve bugün resmi tören açılışı yapılan seminerin, Spor Toto Süper Lig Başkanları Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, TFF Başkan Vekilleri Ufuk Özerten ve Servet Yardımcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Baykan, Arif Koşar, Edip Eren, Selim Koray, Ergün Tekin, Cengiz Zülfikaroğlu, Mustafa Beyazlı, Faruk Öksüz, Taylan Üner, Genel Sekreter Prof. Dr. Emre Alkin, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı ve Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, Medical Park Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Sanica Boru Elazığspor Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk, Kardemir D.Ç. Karabükspor Nevzat Şahin, Beşiktaş A.Ş. İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, MHK Başkanı Zekeriya Alp, MHK üyeleri ile üst klasman hakemler katıldı.

Toplantıda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

TFF BAŞKANI DA 5 BÜYÜK KULÜP BAŞKANI DA KATILMADI

Bu arada yapılan toplantıya Federasyon Başkanı Yıldırım Demirören ile 5 büyük olarak adlandırılan şampiyon kulüplerin başkanları Aziz Yıldırım, Ünal Aysal, Fikret Orman, Sadri Şener ve İbrahim Yazıcı toplantıya katılmadı.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA