21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Trabzonspor başkanı Sadri Şener: 10 tane Selçuk alırım - 18:25

Trabzonspor başkanı Sadri Şener, transfer listelerinde çok önemli oyuncular olduğunu, Galatasaray ile sözleşme imzalayan Selçuk İnan'ın yerini rahatlıkla dolduracaklarını söyledi.
Trabzonspor başkanı Sadri Şener, transfer listelerinde çok önemli oyuncular olduğunu, Galatasaray ile sözleşme imzalayan Selçuk İnan'ın yerini rahatlıkla dolduracaklarını söyledi.
Trabzonspor yönetim kurulu, Galatasaray'ın kendilerinden habersiz olarak Selçuk İnan transferini gerçekleştirmesine tepkili. CNNTURK'ün haberine göre, bu konuda kulüp başkanı Sadri Şener başta olmak üzere birçok yöneticinin Galatasaray ile dostluk ilişkilerinin belli bir süre rafa kaldırılması konusunda karar aldığı iddia edildi.
Trabzonspor yönetim kurulu, halen sözleşmesi devam eden Selçuk İnan ile görüşeceğini açıklamış ancak Galatasaray yönetimi erken davranarak futbolcuya beş yıllık imza attırmıştı.

ŞENER: EN İYİSİNİ ALACAĞIZ
Trabzonspor kulübü başkanı Sadri Şener, Taka gazetesine yaptığı açıklamada, transfer listelerinde önemli oyuncular olduğunu, Selçuk'un yerini rahatça dolduracaklarını söyledi.
    Şener, "Bir Selçuk gider 10 Selçuk gelir. Bunu da yapacağım. Paramız var, en iyisini alıp kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz." dedi.
    Sadri Şener, İngiltere'de kızının yanında bir süre dinlendikten sonra Hollanda'ya geçerek Ajax'ın Faslı golcüsü Mounir El Hamdaoui'nin transferini bitirmek istediğini söyledi.
    Sevilla'dan Didier Zokora'yı almak için girişimlerini sürdüren Trabzonspor, Getafe'nin tecrübeli futbolcusu Derek Boateng'i de gündemine aldığı iddia edildi.
    Gana milli takım formasını 28 kez giyen futbolcu için girişimlere başlayan yönetimin, bu futbolcuyu kadroya katmayı çok istediği öğrenildi.
    Selçuk İnan'ın takımdan ayrılmasının ardından orta sahayı güçlendirmek isteyen bordo - mavililer Boateng transferini gerçekleştirip bu konuda rahat bir nefes almak istiyor. Boateng için Trabzonspor'un yanı sıra Paris Saint Germain'in de devrede olduğu öğrenildi.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA