22 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Trabzonspor'da Mayıs ayının futbolcusu, Giray Kaçar oldu - 16:43

Trabzonspor taraftarları, sezon boyunca gösterdiği üstün performansı Mayıs ayında da devam ettiren başarılı savunma oyuncusu Giray Kaçar'ı, ayın futbolcusu seçti.
Trabzonspor taraftarları, sezon boyunca gösterdiği üstün performansı Mayıs ayında da devam ettiren başarılı savunma oyuncusu Giray Kaçar'ı, ayın futbolcusu seçti.
    TrabzonCell Ayın Futbolcusu yarışmasında Mayıs ayı oylaması sonuçlandı. 1-23 Mayıs 2011 tarihleri arasında TrabzonCell aboneleri tarafından gönderilen SMS'lerin sonucunda, sezon boyunca başarılı bir performans sergileyen ve bordo-mavili ekibin sezonu 'En az gol yiyen' takım olarak tamamlamasında pay sahibi olan Giray, Mayıs ayının en iyi futbolcusu seçildi.
    TrabzonCell abonelerinin gönderdiği SMS'lerin yüzde 60'ına sahip olan Giray, ilk kez TrabzonCell Ayın Futbolcusu ödülünü almaya hak kazandı. Giray'ın ödülünü, daha sonra düzenlenecek bir programla alacağı bildirildi.

    GABRİC UYANDIRILACAK
    Bu arada, Trabzonspor'un Ankaragücü'nde kiralık olarak forma giyen ve geçtiğimiz günlerde ülkesinde geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve solunum cihazına bağlı olarak uyutulan oyuncusu Droga Gabric'in, bu akşam uyandırılacağı bildirildi.
    Bordo - mavili kulübün Hırvatistan'da bulunan Doktoru Hakan Ayaz, Gabric'in son durumu hakkında bilgiler verdi. Ayaz, kulüp internet sitesinden yaptığı açıklamada, Gabric'in mekanik solunum cihazına bağlı bir şekilde uyutulmaya devam edildiğini belirtti. Ayaz, "Oyuncumuzun koma durumu devam ediyor. Bu akşam saatlerinde uyandırılarak gerekli muayenesi yapılacak. Bu muayeneye göre tekrar solunum cihazıyla birlikte uyutulup uyutulmayacağına karar verilecek." dedi.
    Şu an itibariyle Gabric'in hayati tehlikesi konusunda gelişmeden bahsetmenin zor olduğuna işaret eden Ayaz, "Oyuncumuzun bulunduğu Split Üniversitesi Hastanesi'nin tedavi ve hastane şartları oldukça yeterli ve iyi durumda. Umudumuz Gabriç'in bir an önce yeniden yaşama dönmesi yönünde." ifadelerini kullandı.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA