20 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Türkiye Eskrim Şampiyonası 09-13 yaş grubu Alanya'da yapılacak

Türkiye Eskrim Şampiyonası 9 - 13 yaş kategorisi Antalya'nın Alanya ilçesinde yapılacak.
Türkiye Eskrim Şampiyonası 9 - 13 yaş kategorisi Antalya'nın Alanya ilçesinde yapılacak. Türkiye Eskrim Federasyonu'nun (TEF), faaliyet programı çerçevesinde Eskrim Türkiye Şampiyonası 9 -13 yaş kategorisi 8 - 9 tarihlerinde Alanya Atatürk Spor Salonu'nda yapılacak.

Türkiye'de 40 ilden sporcuların yarışacağı organizasyona Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden de sporcu katılacak. Toplamda 500'e yakın sporcu şampiyonaya katılacak. Cumartesi günü saat 8.30'da başlayacak olan şampiyona ile ilgili bilgi veren TEF Yönetim Kurulu Üyesi ve Milli Takım Antrenörü Özel Ufuk İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Tarık İnel, böyle önemli bir organizasyonunun Alanya'da yapılacak olmasının ilçe ekonomisi ve tanıtımı açısından çok önemli olduğunu belirtti.

Takım olarak da müsabakalara çok iyi hazırlandıklarını ifade eden İnel, başarılı bir sonuç alacaklarını söyledi. Alanya olarak eskrim spor dalında Türkiye'de öncü olduklarını ifade eden İnel, bu nedenle bütün Alanya halkını destek vermeye davet etti.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA