19 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

TÜTEV'in turnuvası sona erdi - 15:43

Türkiye Teknik Elemanlar Vakfı (TÜTEV) Kırşehir Şubesi ile Kırşehir Memurlar Derneği (KIRMED) tarafından düzenlenen kurumları arası birlik ve beraberlik bağlarının güçlendirilmesi amacıyla organize edilen 7. Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası tamam
Türkiye Teknik Elemanlar Vakfı (TÜTEV) Kırşehir Şubesi ile Kırşehir Memurlar Derneği (KIRMED) tarafından düzenlenen kurumları arası birlik ve beraberlik bağlarının güçlendirilmesi amacıyla organize edilen 7. Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası tamamlandı.
    Çekilen fikstür ile turnuvada 7 grupta 4'erli takımların oluşturduğu 27 kamu, özel kurum ve kuruluş takımları mücadele ettiği turnuvada birinciliği Milli Eğitim Kırşehir haberdar.com takımı elde etti.
    Farklı halı sahada yapılan maçlarda, kamu ve özel kurum ve kuruluşların personelleri, futbolcuların, kurum personellerinin ve yöneticilerin eş ve çocuklarının takımlarına yaptıkları destekler ve tezahüratlar turnuvaya ayrı bir renk kattı.    
    Yapılan turnuvanın finalinde Milli Eğitim Kırşehir haberdar. com ile Genç Kartallar Karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen maçın ardından Milli Eğitim Kırşehir haberdar.com, rakibi olan Genç Kartalları 1-0 mağlup ederek, turnuvanın birincisi oldu.
    Final törenine Kırşehir Valisi Mehmet Ufuk Erden, Emniyet Müdürü Metin Aşık, Gençlikspor İl Müdür Vekili Selim Ünsal, Milli Eğitim Müdürü Mesut Ayrıksa, Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Müdürü Dt. Sabri Yılmaz Memurlar Derneği Başkanı Ercan Erden, Petlas İnsan Kaynakları Müdürü Mithat Durudoğan ve sporseverler katıldı.
    Turnuvada birinci olan Milli Eğitim Kırşehir haberdar.com, kupayı Vali Erden'in elinden alırken, kupa töreni sonunda turnuvaya destek veren Kırşehir 24. com medya kuruluşuna plaket verildi.
    Turnuva hakkında konuşan Tertip Komitesi Başkanı Yasin Ata, yaklaşık bir buçuk ay önce başlayan ve 27 takımın katılımıyla 7 guruptan oluşturulan müsabakalar sonucunda turnuvaya 500 sporcu katıldığını belirtti.
    Ata, "Bizler en etkili iletişimin futbol ve sporla olduğunu yıllardır gerek Kırşehirspor maçlarında, gerekte bu turnuvada yaşadık. Futbolun toplumsal bir birliktelik sağladığını turnuva boyunca ve diğer müsabakalarda gördük. Bizleri bu turnuva boyunca destekleyen tüm kamu kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz."diye konuştu.


Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA