20 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Ünyespor taraftarında 2. Lig sevinci yaşanıyor - 17:27

Spor Toto 3. lig 1. Grup'ta, Lüleburgazspor'u 2-0 yenerek Spor Toto 2. Lig'e çıkan Ünyespor taraftarının sevinci devam ediyor.
Spor Toto 3. lig 1. Grup'ta, Lüleburgazspor'u 2-0 yenerek Spor Toto 2. Lig'e çıkan Ünyespor taraftarının sevinci devam ediyor. Rakibine karşı başarı ile dönen Ünyespor taraftarı bu akşam saat 18:00 Samsun Havaalanında takım futbolcularını karşılamaya gidecek.
Yönetime, teknik heyete ve futbolculara ayrıca Ünyelilere verdikleri destek için teşekkür eden Ünyespor külüp Başkanı Ömer Zorlu, telefon bağlantısı ile şunları söyledi: "Ünyespor'a her zaman destek olan AK Parti Genel Sekreteri, Ordu milletvekili adayı İdris Naim Şahin'e, Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat ve diğer milletvekillerimize, Kaymakam Dr. Osman Günaydın, Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu'na teşekkür ederiz. Bizi yalnız bırakmadılar. Biz de onların yüzünü kara çıkarmadık. Çok önemli sözler verdik ve bunu başardık. Bundan sonra Ünyespor camiasında, Ünyespor'u 3. Lig'den 2. Lig'e çıkan başkan olarak anılacağım, bu beni çok mutlu ediyor." Ünyespor Teknik Direktörü Bülent Demirkanlı ise, "Ünyespor Teknik Direktörü olarak Ünye halkına sözüm vardı, yerine getirdim, mutluyum" diyerek sevincini dile getirdi.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA