27 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Yozgat Spurs, Zile Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürüyor

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi 3. Grup takımlarından Yozgat Spurs, evinde konuk edeceği Zile Belediyespor basketbol maçı hazırlıklarını sürdürüyor.
Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi 3. Grup takımlarından Yozgat Spurs, evinde konuk edeceği Zile Belediyespor basketbol maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Yozgat Spurs Kulüp Başkanı Nuri Tinel, Türkiye Basketbol Federasyonu Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi'nde Yozgat'ı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını söyledi. İlk yarıyı 3'üncü sırada tamamladıklarını ve hafta sonu kendi sahalarında ikinci yarının ilk maçı olan Tokat Zile Belediyespor ile karşılaşacaklarını belirten Tinel, "Bu karşılaşmadan galip ayrılarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Pazar günü saat 15.00'te Bozok Spor Salonu'nda oynanacak karşılaşmaya bütün halkımızı davet ediyor ve desteklerini bekliyoruz." dedi.

Yozgat Spurs ile ilde basketbola olan ilginin artacağını ifade eden Başkan Tinel, "İlimizde sportif anlamda Yozgatspor'dan ve basketbol takımımızdan başka faaliyetini sürdüren bir takım yok. Bu açıdan Yozgat Spurs basketbol takımımız büyük önem arz etmektedir." diyerek şunları söyledi:

"Basketbol severler antrenmanlarımıza ve karşılaşmalarımıza gelerek bizlere destek veriyorlar. Biz de taraftarlarımızın desteğiyle evimizde oynadığımız karşılaşmalardan galip ayrılarak bu mutluluğu hep birlikte yaşadık. İl yöneticilerimiz sayn valimiz ve belediye başkanımız da karşılaşmalara gelerek bizlere destek veriyorlar. Ben bu vesile ile Pazar günü Bozok Spor Salonu'nda saat 15.00'te oynanacak karşılaşmaya bütün sporseverleri davet ediyorum."

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA